Nasza oferta.

Recykling to obecnie najskuteczniejsza metoda ochrony środowiska naturalnego, główną zasadą jest właściwa selekcja odpadów a następnie ich przetworzenie na nowe produkty. My wiemy jak to robić.

Tworzywa sztuczne

Od wielu lat działamy w branży recyklingu termoplastycznych tworzyw sztucznych.

Technologia do recyklingu tekstyliów

Naszą ofertę budujemy na doświadczeniu firmy, która od 30 lat zajmuje się produkcją urządzeń do przemysłu tekstylnego.

Technologia produkcji z włókien

W oparciu o maszyny najbardziej doświadczonych producentów oferujemy zaawansowane metody produkcji włókien.

Technologie do recyklingu tworzyw

Oferujemy linie do regranulacji odpadów tworzyw poprodukcyjncyh i pokonsumenckich.

Prasy belujące

Prasy belujące zmniejszają objętość nagromadzonych odpadów nawet w 90 procentach. Pozwala to na ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni.

Mielenie i cięcie tworzyw

Posiadamy szeroki zakres modeli, który umożliwia cięcie i mielenie tworzyw sztucznych.

Mycie i suszenie tworzyw sztucznych

Inżynieria, projektowane i produkcja innowycjnych i wysokiej jakości maszyn.

Tworzywa sztuczne.

Od wielu lat działamy w branży recyklingu termoplastycznych tworzyw sztucznych.

Znajomość rynku, potrzeb klientów i dostęp do odpadów dała nam możliwość produkcji różnego rodzaju regranulatów. Współpracujemy z firmami recyklingowymi pracującymi na najnowocześniejszych liniach technologicznych.

W swojej ofercie posiadamy regranulaty: PS, PP, LDPE, HDPE.

Skupujemy różnego rodzaju odpady poprodukcyjne.

Nasze regranulaty charakteryzuje:

– stała, wysoka jakość
– wysoka czystość gatunkowa

W razie zainteresowania naszymi produktami chętnie prześlemy Państwu szczegółowe karty materiałowe.

Technologie do
recyklingu tekstyliów.

Dell'orco & Villani

Firma Dell’orco & Villani od ponad 55 lat zajmuje się produkcją urządzeń do przemysłu tekstylnego.  W tym okresie stała się jednym ze światowych liderów w branży technologii rozwłókniania tekstyliów, a ich urządzenia pracują we wszystkich zakątkach świata. Dbają o to, aby 100% odpadu tekstylnego trafiającego do produkcji było wykorzystane w nowej, przetworzonej formie.
Firma produkuje najnowocześniejsze kompletne linie m.in. – do otwierania i mieszania włókien co pozwala przygotować włókna do procesów: termobondingu, technologii airlay, zgrzeblania czy igłowania.
– recyklingu odpadu tekstylnego, co daje możliwość pozyskania włókna, które można następnie wykorzystać w dalszym procesie produkcji m.in.:

1. odzież używana
2. skrawki krawieckie
3. odpady tkanin poprodukcyjnych/odpad twardy
4. odpady włókninowe

Aby bliżej zapoznać się z ofertą zapraszamy na stronę producenta:

Technologie
do produkcji z włókien.

TECHNOPLANTS

Firma Techno-plants jest producentem urządzeń do przemysłu tekstylnego, który istnieje od 1984 roku. Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi stała się liderem w swojej dziedzinie. Od projektowania i inżynierii po instalację i uruchomienie kompletnych linii dla przemysłu włókienniczego.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji urządzeń to gwarancja niezawodnych i bardzo wydajnych linii produkcyjnych.

Zakres produkcji:
– linie do termobondingu
– linie do igłowania
– sekcje tnące
– układanie przewijanie materiału,
– piece do zgrzewania termicznego
– systemy automatycznego pakowania

Producent w ofercie posiada nowoczesne rozwiązanie do układania runa, technologię Airlay. Może ona zastąpić tradycyjną zgrzeblarkę oraz posiada liczne przewagi. Jest to technologia bardziej elastyczna, umożliwia pracę w szerszym zakresie gramatur oraz pozwala na pracę nie tylko z włóknami, ale również z takim materiałami jak:

– pocięta pianka
– pył
– krótkie włókna
– włókna naturalne
– włókna syntetyczne
– włókna z recyklingu

Aby bliżej zapoznać się z ofertą producenta zapraszamy na stronę:

Technologie do recyklingu tworzyw sztucznych.

ALTERO

Marka Altero narodziła się z połączenia ludzi z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży recyklingu tworzyw sztucznych z firmą Aranow Packaging Machinery z ponad 16 – letnią historią w produkcji maszyn do pakowania produktów na całym świecie. Zespół techniczy firmy Altero zbudował swoje doświadczenie instalując i naprawiając wszelkiego rodzaju maszyny do recyklingu tworzyw termoplastycznych. Wytłaczarki firmy Altero specjalizują się w recyklingu trudnych czy wilgotnych materiałów dzięki połączeniu precyzyjnej filtracji i wydajnego odgazowania. Cechują się wysoką wydajnością przy zmniejszonym zużyciu energii. Model wytłaczarki o nazwie Velox został wyprodukowany, aby osiągnąć maksymalną wydajność w recyklingu bardzo wymagających i trudnych w obróbce materiałów. Optymalne dla materiałów: wstępnie myta folia PE ( LDPE, HDPE, LLDPE), wstępnie myta folia PP (BOPP, CPP, itp.), elastyczne tworzywa sztuczne, tworzywa zadrukowane, tworzywa wilgotne, tworzywa zabrudzone
Model o nazwie OPTIMA został wyprodukowany do recyklingu tworzyw poprodukcyjnych. Dzięki bardziej zwartej konstrukcji linia do regranulacji firmy Altero produkuje najwyższej jakości granulat, który w pełni nadaje się do ponownego wykorzystania w procesach wtrysku, rozdmuchu lub wytłaczania.

Optymalne dla materiałów:
– folia PE ( LDPE, HDPE, LLDPE) lub PP (BOPP, CPP, itp.), przemiał, wstępnie rozdrobniony sztywny materiał, materiał bez nadruku, suchy materiał, materiał bez zanieczyszczeń

Cechy szczególne tego modelu to:
– bezpośrednie zasilanie extrudera materiałem przez hopper, użycie zagęszczarki nie jest konieczne, ponieważ nie jest wymagana wcześniejsza aglomeracja materiału. Zmniejsza to koszty i zużycie energii.

Zalety techniczne wytłaczarek firmy Altero: kompaktowa konstrukcja, wysokie wydajności, podwójne odgazowanie, komponenty najlepszych marek: Lenze, WEG, Siemens, ABB, Knodler, chłodzenie olejem termicznym w celu precyzyjnej i skutecznej kontroli temperatury, podgrzewanie na podczerwień w celu zmniejszenia zużycia energii nawet o 60%, automatyczny filtr płukania wstecznego zwiększający żywotność siatek, prosta i przyjazna obsługa dzięki dostosowanemu interfejsowi by bliżej zapoznać się z ofertą producenta zapraszamy na stronę:

Prasy belujące.

Austropressen

Prasy belujące zmniejszają objętość nagromadzonych odpadów nawet w 90 procentach. Pozwala to na ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni. Dzięki sprasowaniu odpadu uzyskujemy belki surowców wtórnych, które poprzez swój wymiar i wagę doskonale sprawdzają się w transporcie. Skutkiem tego może być nie tylko wyeliminowanie dodatkowych kosztów utylizacji opadów, ale także osiąganie przychodów. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne i bardzo uniwersalne prasy renomowanych firm Austropressen i Kavurlar.

Belownice dostępne w naszej ofercie wyróżniają się ogromną siłą nacisku nawet do 300 ton. Firma Kavurlar została założona w 1982 roku i od samego początku skupia się na produkcji wysokiej jakości urządzeń oraz wdrażaniu nowych, ekonomicznych rozwiązań. Firma produkuje prasy stacjonarne i mobilne do takich materiałów jak: tekstylia, makulatura, plastik, pianka czy metale żelazne i nieżelazne. Belownice firmy Austropressen pracują w ponad 40 krajach na całym świecie. Firma produkuje urządzenia do takich materiałów jak: karton, folia, pianki czy aluminium. W pełni automatyczne belownice do puszek umożliwiają wydajne rozwiązanie do przetwarzania puszek aluminiowych.

Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania naszych urządzeń. Są one łatwe i intuicyjne  w obsłudze, a co najważniejsze zapewniają 100% bezpieczeństwa w trakcie pracy. Po więcej informacji na temat urządzeń zapraszamy na strony:

Mielenie i cięcie
tworzyw.

LIDEM

Firma Lidem jest wiodącym producentem rozdrabniaczy  do miękkich tworzyw takich jak: tekstylia, filce, folia, worki big-bag, liny, sieci, sznurki, pianki, włókniny, papier. Urządzenia firmy Lidem charakteryzują się bardzo małym zapotrzebowaniem na prąd w stosunku do swojej wydajności. Są to urządzenia proste w obsłudze i konserwacji. Ponad 30 lat doświadczenia pozwoliło producentowi dopracować maszyny do ostatniego szczegółu. Lidem jest również wiodącym producentem urządzeń RollerCut służących do cięcia wszelkich materiałów w rolkach. W celu bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę www.lidem.com/eng bądź bezpośrednio do kontaktu z nami.

Ponadto oferujemy gilotyny do rolek foliowych wyprodukowane przez firmę Austropressen. Jest to rozwiązanie, które umożliwia przecięcie rolki w celu wyjęcia gilzy. Posiadamy szeroki zakres modeli, który umożliwia cięcie rolek do średnicy aż 2.000 mm. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta pod adresem: https://www.austropressen.com/en/produkt_kategorie/reel-splitting-machines/ .

Aglomeracja, mycie i suszenie tworzyw sztucznych.

WIPA

Firma WiPa Werkzeug und Maschinenbau GmbH jest wiodącym producentem z branży inżynierii oraz budowy maszyn z siedzibą w Stadtlohn w Niemczech.  Działa na rynku ponad 25 lat. Projektuje i tworzy maszyny oraz kompletne systemy do recyklingu, mycia, separacji i suszenia szerokiej gamy tworzyw sztucznych. Urządzenia WIPa są wyposażone w najnowocześniejsze komponenty renomowanych dostawców co daje im najwyższe standardy.Inżynieria, projektowanie i produkcja innowacyjnych i wysokiej jakości maszyn opiera się na planach konstrukcyjnych CAD oraz własnych maszynach do wszystkich rodzajów obróbki metali w tym zakład tokarski, szlifierski, frezarski oraz automatyki i montażu.Jakość i niezawodność to podstawowe cechy produktów firmy WiPa.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

– aglomaratory
– myjki flotacyjne i dynamiczne
– kompaktory
– wirówki
– silosy

Systemy WiPa są projektowane pod konkretne potrzeby klientów zgodnie z najnowszymi technologiami – Państwa kompletny projekt będzie pochodzić z jednego źródła od jednego dostawcy. W celu bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę https://www.wipa-germany.de/en/about-us/ bądź bezpośrednio do kontaktu z nami.

Jeśli mają państwo pytania lub sugestie prosimy o kontakt. Na wszystkie odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Dremeco Sp. z o.o. 
ul. Bysławska 82
04-993 Warszawa
NIP: 9522149390

E-mail: biuro@dremeco.pl
Telefon: +48 22-299-27-50

Magdalena Mądra
Telefon: +48 531 705 702
Filip Wasilewski
Telefon: +48 530 050 020
E-mail: m.madra@dremeco.pl
E-mail: f.wasilewski@dremeco.pl

Jeśli pragną Państwo spotkać się z nami osobiście w celu omówienia interesujących usług lub technologii, zapraszamy do naszego biura w Warszawie. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie chęci spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Projekt i wykonanie S P E C T A R.pl

Dremeco
ul. Bysławska 82
04-993 Warszawa

Telefon: +48 531 705 702
Telefon: +48 530 050 020
E-mail: m.madra@dremeco.pl
E-mail: f.wasilewski@dremeco.pl