Nasza oferta.

Recykling to obecnie najskuteczniejsza metoda ochrony środowiska naturalnego, główną zasadą jest właściwa selekcja odpadów a następnie ich przetworzenie na nowe produkty. My wiemy jak to robić.

Technologia do recyklingu tekstyliów

Naszą ofertę budujemy na doświadczeniu firmy, która od 30 lat zajmuje się produkcją urządzeń do przemysłu tekstylnego.

Technologia produkcji z włókien

W oparciu o maszyny najbardziej doświadczonych producentów oferujemy zaawansowane metody produkcji włókien.

Technologie do recyklingu tworzyw

Oferujemy linie do regranulacji odpadów tworzyw poprodukcyjncyh i pokonsumenckich.

Prasy belujące

Prasy belujące zmniejszają objętość nagromadzonych odpadów nawet w 90 procentach. Pozwala to na ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni.

Mielenie i cięcie tworzyw

Posiadamy szeroki zakres modeli, który umożliwia cięcie i mielenie tworzyw sztucznych.

Mycie i suszenie tworzyw sztucznych

Inżynieria, projektowane i produkcja innowycjnych i wysokiej jakości maszyn.

Tworzywa sztuczne

Od wielu lat działamy w branży recyklingu termoplastycznych tworzyw sztucznych.

Technologie do
recyklingu tekstyliów.

Dell'orco & Villani

Firma Dell’orco & Villani od ponad 55 lat zajmuje się produkcją urządzeń do przemysłu tekstylnego.  W tym okresie stała się jednym ze światowych liderów w branży technologii rozwłókniania tekstyliów, a ich urządzenia pracują we wszystkich zakątkach świata. Dbają o to, aby 100% odpadu tekstylnego trafiającego do produkcji było wykorzystane w nowej, przetworzonej formie.
Firma produkuje najnowocześniejsze kompletne linie m.in. – do otwierania i mieszania włókien co pozwala przygotować włókna do procesów: termobondingu, technologii airlay, zgrzeblania czy igłowania.
– recyklingu odpadu tekstylnego, co daje możliwość pozyskania włókna, które można następnie wykorzystać w dalszym procesie produkcji m.in.:

1. odzież używana
2. skrawki krawieckie
3. odpady tkanin poprodukcyjnych/odpad twardy
4. odpady włókninowe

Aby bliżej zapoznać się z ofertą zapraszamy na stronę producenta:

Technologie
do produkcji z włókien.

TECHNOPLANTS

Firma Techno-plants jest producentem urządzeń do przemysłu tekstylnego, który istnieje od 1984 roku. Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi stała się liderem w swojej dziedzinie. Od projektowania i inżynierii po instalację i uruchomienie kompletnych linii dla przemysłu włókienniczego.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji urządzeń to gwarancja niezawodnych i bardzo wydajnych linii produkcyjnych.

Zakres produkcji:
– linie do termobondingu
– linie do igłowania
– sekcje tnące
– układanie przewijanie materiału,
– piece do zgrzewania termicznego
– systemy automatycznego pakowania

Producent w ofercie posiada nowoczesne rozwiązanie do układania runa, technologię Airlay. Może ona zastąpić tradycyjną zgrzeblarkę oraz posiada liczne przewagi. Jest to technologia bardziej elastyczna, umożliwia pracę w szerszym zakresie gramatur oraz pozwala na pracę nie tylko z włóknami, ale również z takim materiałami jak:

– pocięta pianka
– pył
– krótkie włókna
– włókna naturalne
– włókna syntetyczne
– włókna z recyklingu

Aby bliżej zapoznać się z ofertą producenta zapraszamy na stronę:

Technologie do recyklingu tworzyw sztucznych.

ALTERO

Marka Altero narodziła się z połączenia ludzi z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży recyklingu tworzyw sztucznych z firmą Aranow Packaging Machinery z ponad 16 – letnią historią w produkcji maszyn do pakowania produktów na całym świecie. Zespół techniczy firmy Altero zbudował swoje doświadczenie instalując i naprawiając wszelkiego rodzaju maszyny do recyklingu tworzyw termoplastycznych. Wytłaczarki firmy Altero specjalizują się w recyklingu trudnych czy wilgotnych materiałów dzięki połączeniu precyzyjnej filtracji i wydajnego odgazowania. Cechują się wysoką wydajnością przy zmniejszonym zużyciu energii. Model wytłaczarki o nazwie Velox został wyprodukowany, aby osiągnąć maksymalną wydajność w recyklingu bardzo wymagających i trudnych w obróbce materiałów. Optymalne dla materiałów: wstępnie myta folia PE ( LDPE, HDPE, LLDPE), wstępnie myta folia PP (BOPP, CPP, itp.), elastyczne tworzywa sztuczne, tworzywa zadrukowane, tworzywa wilgotne, tworzywa zabrudzone
Model o nazwie OPTIMA został wyprodukowany do recyklingu tworzyw poprodukcyjnych. Dzięki bardziej zwartej konstrukcji linia do regranulacji firmy Altero produkuje najwyższej jakości granulat, który w pełni nadaje się do ponownego wykorzystania w procesach wtrysku, rozdmuchu lub wytłaczania.

Optymalne dla materiałów:
– folia PE ( LDPE, HDPE, LLDPE) lub PP (BOPP, CPP, itp.), przemiał, wstępnie rozdrobniony sztywny materiał, materiał bez nadruku, suchy materiał, materiał bez zanieczyszczeń

Cechy szczególne tego modelu to:
– bezpośrednie zasilanie extrudera materiałem przez hopper, użycie zagęszczarki nie jest konieczne, ponieważ nie jest wymagana wcześniejsza aglomeracja materiału. Zmniejsza to koszty i zużycie energii.

Zalety techniczne wytłaczarek firmy Altero: kompaktowa konstrukcja, wysokie wydajności, podwójne odgazowanie, komponenty najlepszych marek: Lenze, WEG, Siemens, ABB, Knodler, chłodzenie olejem termicznym w celu precyzyjnej i skutecznej kontroli temperatury, podgrzewanie na podczerwień w celu zmniejszenia zużycia energii nawet o 60%, automatyczny filtr płukania wstecznego zwiększający żywotność siatek, prosta i przyjazna obsługa dzięki dostosowanemu interfejsowi by bliżej zapoznać się z ofertą producenta zapraszamy na stronę:

Prasy belujące.

Austropressen

Prasy belujące zmniejszają objętość nagromadzonych odpadów nawet w 90 procentach. Pozwala to na ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni. Dzięki sprasowaniu odpadu uzyskujemy belki surowców wtórnych, które poprzez swój wymiar i wagę doskonale sprawdzają się w transporcie. Skutkiem tego może być nie tylko wyeliminowanie dodatkowych kosztów utylizacji opadów, ale także osiąganie przychodów. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne i bardzo uniwersalne prasy renomowanych firm Austropressen i Kavurlar.

Belownice dostępne w naszej ofercie wyróżniają się ogromną siłą nacisku nawet do 300 ton. Firma Kavurlar została założona w 1982 roku i od samego początku skupia się na produkcji wysokiej jakości urządzeń oraz wdrażaniu nowych, ekonomicznych rozwiązań. Firma produkuje prasy stacjonarne i mobilne do takich materiałów jak: tekstylia, makulatura, plastik, pianka czy metale żelazne i nieżelazne. Belownice firmy Austropressen pracują w ponad 40 krajach na całym świecie. Firma produkuje urządzenia do takich materiałów jak: karton, folia, pianki czy aluminium. W pełni automatyczne belownice do puszek umożliwiają wydajne rozwiązanie do przetwarzania puszek aluminiowych.

Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania naszych urządzeń. Są one łatwe i intuicyjne  w obsłudze, a co najważniejsze zapewniają 100% bezpieczeństwa w trakcie pracy. Po więcej informacji na temat urządzeń zapraszamy na strony:

Mielenie i cięcie
tworzyw.

LIDEM

Firma Lidem jest wiodącym producentem rozdrabniaczy  do miękkich tworzyw takich jak: tekstylia, filce, folia, worki big-bag, liny, sieci, sznurki, pianki, włókniny, papier. Urządzenia firmy Lidem charakteryzują się bardzo małym zapotrzebowaniem na prąd w stosunku do swojej wydajności. Są to urządzenia proste w obsłudze i konserwacji. Ponad 30 lat doświadczenia pozwoliło producentowi dopracować maszyny do ostatniego szczegółu. Lidem jest również wiodącym producentem urządzeń RollerCut służących do cięcia wszelkich materiałów w rolkach. W celu bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę www.lidem.com/eng bądź bezpośrednio do kontaktu z nami.

Ponadto oferujemy gilotyny do rolek foliowych wyprodukowane przez firmę Austropressen. Jest to rozwiązanie, które umożliwia przecięcie rolki w celu wyjęcia gilzy. Posiadamy szeroki zakres modeli, który umożliwia cięcie rolek do średnicy aż 2.000 mm. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta pod adresem: https://www.austropressen.com/en/produkt_kategorie/reel-splitting-machines/ .

Aglomeracja, mycie i suszenie tworzyw sztucznych.

WIPA

Firma WiPa Werkzeug und Maschinenbau GmbH jest wiodącym producentem z branży inżynierii oraz budowy maszyn z siedzibą w Stadtlohn w Niemczech.  Działa na rynku ponad 25 lat. Projektuje i tworzy maszyny oraz kompletne systemy do recyklingu, mycia, separacji i suszenia szerokiej gamy tworzyw sztucznych. Urządzenia WIPa są wyposażone w najnowocześniejsze komponenty renomowanych dostawców co daje im najwyższe standardy.Inżynieria, projektowanie i produkcja innowacyjnych i wysokiej jakości maszyn opiera się na planach konstrukcyjnych CAD oraz własnych maszynach do wszystkich rodzajów obróbki metali w tym zakład tokarski, szlifierski, frezarski oraz automatyki i montażu.Jakość i niezawodność to podstawowe cechy produktów firmy WiPa.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

– aglomaratory
– myjki flotacyjne i dynamiczne
– kompaktory
– wirówki
– silosy

Systemy WiPa są projektowane pod konkretne potrzeby klientów zgodnie z najnowszymi technologiami – Państwa kompletny projekt będzie pochodzić z jednego źródła od jednego dostawcy. W celu bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę https://www.wipa-germany.de/en/about-us/ bądź bezpośrednio do kontaktu z nami.

Tworzywa sztuczne.

Od wielu lat działamy w branży recyklingu termoplastycznych tworzyw sztucznych.

Znajomość rynku, potrzeb klientów i dostęp do odpadów dała nam możliwość produkcji różnego rodzaju regranulatów. Współpracujemy z firmami recyklingowymi pracującymi na najnowocześniejszych liniach technologicznych.

W swojej ofercie posiadamy regranulaty: PS, PP, LDPE, HDPE.

Skupujemy różnego rodzaju odpady poprodukcyjne.

Nasze regranulaty charakteryzuje:

– stała, wysoka jakość
– wysoka czystość gatunkowa

W razie zainteresowania naszymi produktami chętnie prześlemy Państwu szczegółowe karty materiałowe.

Jeśli mają państwo pytania lub sugestie prosimy o kontakt. Na wszystkie odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Dremeco Sp. z o.o. 
ul. Bysławska 82
04-993 Warszawa
NIP: 9522149390

E-mail: biuro@dremeco.pl
Telefon: +48 22-299-27-50

Magdalena Mądra
Telefon: +48 506 107 898
E-mail: m.madra@dremeco.pl

Filip Wasilewski
Telefon: +48 530 050 020
E-mail: f.wasilewski@dremeco.pl

Ryszard Tomaszczyk
Telefon: +48 888 465 444
E-mail: r.tomaszczyk@dremeco.pl

Michał Kucharski
Telefon: 531 705 702  
E-mail: m.kucharski@dremeco.pl

Jeśli pragną Państwo spotkać się z nami osobiście w celu omówienia interesujących usług lub technologii, zapraszamy do naszego biura w Warszawie. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie chęci spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Projekt i wykonanie S P E C T A R.pl

Dremeco
ul. Bysławska 82
04-993 Warszawa

Telefon: +48 531 705 702
Telefon: +48 530 050 020
E-mail: m.madra@dremeco.pl
E-mail: f.wasilewski@dremeco.pl